۱۳۸۸ مهر ۸, چهارشنبه

[28] - Within Temptation

- وقتی سرم شلوغ است، مای پبکچرز و دسکتاپم هم شلوغ است. وقتی می خواهم به ایده ی جدید برای فیلم بعدی ام فکر کنم - مثل این روزها - باید هر دو خالی باشند. خالی خالی. به خصوص دسکتاپ.

- شما خجالت نمی کشید؟ نه، جدا خجالت نمی کشید. تا به حال به این فکر کرده اید که یک بلاگ نویس اگر کامنت نداشته باشد دست و دلش برای پست دادن می لرزد؟ البته اگر کامنت هم داشته باشد می لرزد.

- باز هم یک گروه موسیقی جدید. الآن دارم گوش می کنم.

- این روزها، روزهای عجیبی است. مثل اینکه با یک آجز زده باشند توی سر آدم. گیجم. دیشب 12 ساعت خوابیدم. ساعت 6 بعد از ظهر نهار خوردم. گویند نشانه های افسردگی است. هر چند من همیشه افسرده ام؛ این علائم تازه بروز پیدا کرده اند. نباید ربطی داشته باشد.

- احساس می کنم کتاب ها دوست دارند من را اذیت کنند. وقتی شروع می کنم به خواندن همه چیز عالی است. از موضوع خوشم می آید، لذت می برم از خواندن. درست به همان اطراف که می رسم - صد صفحه ی آخر - شروع می کنند به شکنجه کردن. همین مقدار کمی که از کتاب مانده دو برابر خواندن مقدار مشابه اش در اول کتاب طول می کشد؛ بلکه بیشتر.

4 comments:

ناشناس گفت...

ببین داداش، من و تو هر دو مون توی ضمیر افسرده ایم. این رو خوب می دونی! چه موفع ترجمه ی متن ها و چه مواقعی که با هم قدم می زنیم این رو در من دیدی!
اما من یه فرقی دارم: برام مهم نیست! اصولا چیز خاصی برام مهم نیست. یه دم این مهمه، یه دم اون! یه بار از این خوشم میاد، یه بار از اون. (این ضمیر های این و آن به شیئ هم بر میگرده!)
راستی دلسرد نشو، بلاخره حرفه دیگه! باید زده بشه . پس بنویس و فرصت رو غنیمت بدون تا ننداختنت زندان!
ارادتمندیم!

علیرضا کیانی گفت...

با درود.
گاف قشنگی دادم وفتی که پست قبلی را کامنت نامیدم! باور بفرمایید از لحظه ای که این تپق مجازی انجام گرفت دائم به دنبال ریشه های جنسی اش می گردم، بر طبق فرمایش حضرت فروید که فرمود هر تپقی یک واکنش جنسی ست!

Mohammad Reza گفت...

آقای کیانی حتما باید نسبت به نظریات فروید هم مانند آیه ی های... عمل شود تا...؟! جمهوری فرویدیستی ایران تشکیل شود لابد!
من مای پیکچرز و دسکتاپم را هفته ای ماهی یکبار ریفرش می کنم. گاهی هم خودش اورلود می شود!
هیچگاه برای کامنت نوشتن ننویس. از من به تو نصیحت و وصیت!

souly گفت...

adame jalebi hasti!!!

ارسال یک نظر